Świerk Góralski

Świerk Góralski

Cena już od 399 PLN

Świerk Zagęszczony

Świerk Zagęszczony

Cena już od 182 PLN

Świerk biały

Świerk biały

Cena już od 176 PLN

Świerk dziki

Świerk dziki

Cena już od 182 PLN

Świerk Natura

Świerk Natura

Cena już od 179 PLN

Świerk PE

Świerk PE

Cena już od 399 PLN

Świerk kolumnowy

Świerk kolumnowy

Cena już od 203 PLN

Jodła

Jodła

Cena już od 91 PLN

Świerk

Świerk

Cena już od 154 PLN

Świerk eko

Świerk eko

Cena już od 142 PLN

Świerk srebrny

Świerk srebrny

Cena już od 176 PLN

Świerk naturalny

Świerk naturalny

Cena już od 159 PLN

Jodła biała

Jodła biała

Cena już od 121 PLN

Sosna

Sosna

Cena już od 152 PLN

Świerk Leśny

Świerk Leśny

Cena już od 176 PLN

Choinka gigant

Choinka gigant

Cena już od 540 PLN

STOJAK STANDARD

STOJAK STANDARD

Cena już od 20 PLN

STOJAK METAL

STOJAK METAL

Cena już od 30 PLN

STOJAK DREWNO

STOJAK DREWNO

Cena już od 40 PLN

Jodła Zagęszczana

Jodła Zagęszczana

Cena już od 91 PLN

Świerk syberyjski

Świerk syberyjski

Cena już od 117 PLN

KAŻDA CHOINKA SPRZEDAWANA JEST Z PLASTIKOWYM STOJAKIEM W ZESTAWIE.

NOWOCZESNY DREWNIANY STOJAK 40 ZŁ - ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Jako jedyni w Polsce, ceniąc sobie dobry smak, precyzję wykonania, względną prostotę i elegancję, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy samodzielnie drewniany stojak wykonany ze szczotkowanego drewna pierwszego gatunku.
Szczotkowanie drewna powoduje uwydatnienie rysunku drewna, a jego faktura staje się niejednolita i wizualnie niezwykle ciekawa.
 

ZDJĘCIA SĄ REALNYM OBRAZEM NASZYCH WYROBÓW PROSTO Z PRODUKCJI. 
NIE UPIĘKSZAMY ZDJĘĆ! NIE MODYFIKUJEMY ICH SZTUCZNIE!

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Nikt sobie ich nie wyobraża bez choinki, która jest najbardziej charakterystycznym symbolem świąt. 
Historia bowiem strojenia choinek sięga czasów Alzacji. Choinki dekorowano wówczas owocami tj. jabłkami, które miały nawiązywać do symboliki rajskiego drzewa. 
Obyczaj spokojnego spędzania świąt w domowym zaciszu zafascynował Marcin Lutera. Za jego sprawą  upiększanie iglastych choinek stało się popularne w Niemczech a później w Polsce . Początkowo zdobione choinki pojawiały się w miastach, później dotarły również na wieś. Od tego czasu iglasta choinka stała się najbardziej charakterystycznym symbolem Świąt Bożego Narodzenia, symbolem życia i odradzania się.                                                                                                                                                                                                                                                               
 
Nie tylko świąteczna choinka ma swoje korzenie. Ozdoby choinkowe mają również ciekawą symbolikę. Choinkowe anioły mają za zadanie opiekować się i chronić domowników. Łańcuchy natomiast  wzmacniają rodzinne więzi, dostatek zapewniają ukryte wśród gałęzi pierniczki, dobrobyt i siłę zagwarantować mają zawieszone na choince orzechy, dzwoneczki symbolizują dobre nowiny i radosne wydarzenia, świetliste lampki mają odwrócić nieżyczliwych ludzi i złe uroki, a gwiazda betlejemska jest symbolem powrotu do domu z dalekich stron. Zdobienie bożonarodzeniowego drzewka to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wspólnie wybrana choinka ozdabiana jest najczęściej przez dzieci, które czerpią z tego powodu najwięcej przyjemności.
 
 
Czas, w którym dekorujemy świąteczną choinkę jest najbardziej radosnym momentem przygotowań do Bożego Narodzenia, dlatego tak ważne jest żeby świąteczna choinka zachwycała, zaskakiwała, tworzyła świąteczny klimat i przykuwała wzrok. Oczywiście najwięcej radości z dekorowania świątecznej choinki czerpią najmłodsi. Jeszcze więcej przyjemności sprawia zdobienie drzewka ozdobami przygotowanymi wcześniej przez dzieci. Orygnalne ozdoby takie jak: papierowe łańcuchy, bombki wykonane ze wstążek, pieczone aniołki czy pierniczki, bałwanki i renifery z masy solnej, szyszki zdobione brokatem z pewnością zapadną w pamięć całej rodzinie. Jeszcze jeden element świątecznej tradycji to obdarowywanie najbliższych prezentami.  Bożonarodzeniowe upominki ukryte pod świątecznym drzewkiem sprawiają najwięcej radości i tworzą wyjątkowy klimat świąt. Mówi się więc, że są one posłańcami radości.
 
 
Święta to szczególny czas. Nastrajają wszystkich do tworzenia w domach wyjątkowego, świątecznego klimatu. Wielkie i całkiem malutkie, jodły, sosny, świerki, nowoczesne i klasyczne. W naszym internetowym sklepie oferujemy Państwu choinki pasujące do każdego wnętrza.
 choinka sztuczna jest sztuczna choinka bo wszystkie choinki sztuczne sa fajne. a fajne jest to ze ti wlasnie choinka sztuczna

 iChoinka © Wszelkie prawa zastrzeżone Regulamin serwisu | Polityka prywatności

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.