iChoinka to sklep z choinkami sztucznymi, w którym oferujemy najnowsze modele świątecznych drzewek charakteryzujące się pięknymi, naturalnymi kolorami i oryginalną stylistyką. Niepowtarzalne wzornictwo drzewek świątecznych i wysoka jakość wykonania sprawia, że nasze choinki sztuczne są zbliżone wyglądem do naturalnych drzewek Bożonarodzeniowych.
Nasze wyroby cechuje najnowsze wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania związana z wykorzystaniem udoskonalonej technologii co jest gwarancją satysfakcji z posiadania naszych choinek.
Choinki zostały doskonale i praktycznie zaprojektowane, czego dowodem jest to, iż składają się z trzech lub dwóch części oraz przymocowanych na stałe gałązek, które bez trudu można dowolnie formować, a dzięki temu stworzyć własną niepowtarzalną świąteczną choinkę.
 
 
iChoinka to firma rodzinna działająca na rynku od 2001 roku. Przez lata staraliśmy się prężnie rozwinąć firmę. Zaczynaliśmy od bardzo prostej linii produkcyjnej, zdecydowanie odbiegającej od dotychczasowej. Naszym głównym celem było powiększać grono zadowolonych odbiorców, a doświadczenie które zyskaliśmy przez lata daje nam mocną pozycję w której znajdujemy się dziś !
Wszystkie choinki produkowane przez nas: jodły, sosny, świerki do złudzenia przypominające naturalne drzewka są najwyższej jakości oraz posiadają niezbędne atesty. Naszym klientom oferujemy najnowsze oraz wyjątkowe modele drzewek bożonarodzeniowych słynące z naturalnych kolorów, najwyższej jakości jak i orginalnej stylistyki. Nasze sztuczne choinki dzwierciedlają naturalne piękno i tworzą niezapomniany świąteczny klimat. Najważniejszą ich cechą jest doskonała jakość wykonania, którą zawdzięczamy naszemu wieluletniu doświadczeniu, nowoczesnej linii produkcyjnej, wysokiej jakości używanych do produkcji materiałów.
 

Podczas tworzenia choinek stosujemy najnowsze wzornictwo oraz udoskonaloną technologię a to połączenie jest gwarancją Państwa satysfakcji - to dla nas najlepszy prezent, ponieważ dzięki naszym klientom mamy możliwość na nieustanne rozwijanie naszej firmy ! Pierwszy etap produkcji jest najbardziej trudny ponieważ duże rolki folii trzeba pociąć na mniejsze. Mniejsze rolki natomiast są cięte przez maszynę na drobne igły. W następnej kolejności rolka trafia na stanowisko, gdzie folia pocięta na igły nawijana zostaje na drut. W taki sposób powstają gałęzie, które potocznie nazywane są wąsami. Następnym etapem jest skręcanie poszczególnych wąsów w gałęzie. Na samym końcu gałęzie skręca się w korony z których składa się już nasze drzewko. Do produkcji wykorzystujemy najlepszą dostępną folię PCV na rynku, dzięki której zastosowanie w trzech warstw sprawia, że igły znajdujące się na gałązkach choinek ułożone są blisko siebie, co sprawia iż drzewka bożonarodzeniowe wyglądają jak naturalne ! Przed każda produkcją, choinki są dokładnie zaprojektowane, przemyślane a dowodem jest to że składają się z dwóch części więc montaż zakupionej przez Państwa choinki jest bardzo łatwy, jak i mają Państwo wolną rękę do dowolnego formowania oraz rozłożenia gałązek drzewka, dzięki czemu w efekcje końcowym można stworzyć własne piękne jak i niepowtarzalne drzewko świąteczne idealnie pasujące do każdego wystroju. Każda z modeli naszych choinek produkowana jest w różnych rozmiarach (2.50m, 2.20m, 1.80m, 1.50m, 1.20m), aby zaspokoić Państwa oczekiwania i wymagania na zamówienie realizujemy również nietypowe życzenia klienta. Do kompletu załączamy stabilny oraz łatwy w montażu stojak.
 

 
 
Zastanawiasz się pewnie niejednokrotnie czy wybór sztucznej choinki to strzał w 10? Masz dylemat pomiędzy żywą a sztuczną choinką? Poniżej kilka przykładów które pomogą Ci rozwiązać problem.

Zero sprzątania - od dzisiaj już nie będą się Państwo zastanawiać gdzie jest zmiotka, szufelka, odkurzacz itp - te przedmioty nie będą Wam już potrzebne - odstaw ję w niepamięć a ten czas poświęć swoim bliskim - wkońcu po to są ŚWIĘTA!

Ekonomia - Nie musisz kupywać co roku nowej choinki, wydatek ponosimy raz na wiele lat!!!

Ekologia - Decydując się na sztuczną choinkę jednocześnie „ratujemy” jedno żywe drzewko przed wycięciem! Co roku setki tysięcy zielonych drzewek zostaje wyciętych, tylko po to by ucieszyły swoją urodą swoich właścicieli przez zwykle krótki czas, często nawet kilka dni. Nie pozostań obojętny! CHROŃ LASY !

Prawie jak żywa - nasze sztuczne choinki wyglądem wcale nie odbiegają od żywych choinek. Na pierwszy rzut oka w zasadzie niczym się nie różnią. Często spotykamy się z opinią klientów którzy nam zaufali, że to był najlepszy wybór!

JESTEŚMY NA RYNKU OD 2001 roku! Dla nas naważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Postaw na DOŚWIADCZENIE w branży.

Zraziłeś się że z czasem choinka zblaknie, a jej igliwie ze względu na wieloletnie użytkowanie może wypaść lub zwyczajnie się przerzedzić? Nie u NAS! Dzięki nowoczesnej technologii którą zaimplementowaliśmy w naszej fabryce nasze sztuczne choinki odbiegają zdecydowanie od tych, które kuszą niską ceną lub są importowane z CHIN!

 iChoinka © Wszelkie prawa zastrzeżone Regulamin serwisu | Polityka prywatności

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.